Na przekór panującej opinii wśród wielu wykonawców oraz producentów stelaży meblowych siedzenie jest uważane za jedną z kluczowych kwestii podczas wykonywanej pracy. Odpowiednia postawa, która powinna zapewnić dobre samopoczucie oraz zapobiec kontuzjom i wadom postawy na pewno nie kojarzy się z siedzeniem rozluźniającym. Negatywne wpływy jakie taka postawa wywołuje obejmuje to min. ból pleców, barków i karku, a dodatkowo obciąża nasz kręgosłup. Warto zapoznać się ze szczegółami przed odpowiednim doborem wyposażenia naszej firmy. Bezpieczeństwo pracy i dbałość o zdrowie pracowników jest na równi z wynikami Państwa biznesu.

Zadbaj o komfort – wybierz regulowane stelaże meblowe

Podczas ośmiogodzinnego trybu pracy pozycja powinna być jak najczęściej zmieniana, aby nie obciążać naszego kręgosłupa. Udział procentowy prezentuje się następująco: 50% czasu pracy to zazwyczaj pozycja siedząca, 25% to pozycja stojąca, a pozostałe 25% to ruch. Znając powyższy udział procentowy traktujący o czasie pracy i jego charakterystyce proponujemy najlepszą ofertę stelaży do biurek od najlepszych producentów. Wybór odpowiedniego biurka jest jedną z najważniejszych kwestii, które powinna przyświecać troska o dobro naszego pracownika, dlatego warto zadbać o jego komfort.

Wśród prezentowanych przez naszą firmę stelaży do biurek o regulowanej wysokości znajdą Państwo najlepsze rozwiązania, które pozwolą usunąć dyskomfort pracy naszych pracowników i spowodować znaczący wzrost komfortu i wydajności. Odpowiednie przygotowanie stanowisk pracy przynosi obopólne korzyści w postaci lepszego samopoczucia i zadowolenia pracownika, przez co jego wydajność wzrasta. Oczywiście zastosowanie najlepszych rozwiązań również ma wpływ na samego pracodawcę, jego komfort psychiczny w trosce o pracowników oraz zagwarantowanie odpowiedniej produktywności swoich podopiecznych.

Stelaże z regulacją wysokości

Stelaże regulowane do biurek zapewniają komfort pracy oraz bezpieczeństwo i korekcję odpowiedniej postawy podczas wykonywanych obowiązków. Dzięki modułowej konstrukcji, nowoczesnemu wzornictwu, dużej stabilności i możliwości regulacji stelaży do odpowiedniej wysokości znajdują one szerokie zastosowanie w biurach i salach konferencyjnych.

Decydując się na stelaże meblowe firmy ROL ERGO otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości, dbałości o najmniejsze szczegóły oraz kompleksową pomoc w doborze odpowiedniego produktu. Często zapominamy o zastosowaniu najlepszych z możliwych rozwiązań kosztem szukania oszczędności. Nie warto oszczędzać na sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązaniach, które mogę przyczynić się do jeszcze większego sukcesu naszych firm.

Stelaże do biurek – rozwiązanie niezbędne w każdej firmie

Praca przy biurku tylko pozornie wydaje się całkowicie bezpieczna i wygodna. W rzeczywistości jednak często generuje liczne problemy zdrowotne, wynikające zwłaszcza z nieprawidłowej postawy – pracownicy biurowi zazwyczaj skarżą się na kłopoty ze wzrokiem oraz wyjątkowo dokuczliwe bóle pleców. Przyczyn takiego stanu rzeczy należy upatrywać przede wszystkim w wielogodzinnym przyjmowaniu jednej pozycji, nieprawidłowym dostosowaniu stanowiska do codziennego wykonywania zadań oraz braku aktywności fizycznej. Dużym ułatwieniem z pewnością okażą się stelaże meblowe, które umożliwią realizację kluczowych kryteriów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Przestrzeganie przyjętych na tym gruncie wytycznych pozwoli uniknąć problemów ze stawami oraz bolesnych wad postawy, a także pomoże ochronić wzrok przed negatywnym działaniem wyświetlaczy sprzętów elektronicznych (dzięki dużym blatom możemy ustawić monitor dalej od oczu). Ponadto coraz częściej osoby pracujące przy komputerach narzekają na zespół cieśni nadgarstka, wynikający z długotrwałego ułożenia dłoni w nienaturalnej dla niej pozycji. Dobrze dobrane biurko i fotel mogą w pewnym stopniu rozwiązać ten problem m.in. poprzez dostosowanie wysokości blatu do indywidualnych potrzeb pracownika. Dlatego też stelaże do biurek o regulowanej wysokości są niezbędnym sprzętem w każdym biurze.

Stelaże z regulacją wysokości o trwałej konstrukcji

Proponowane przez nas modele posiadają duży zakres regulacji wysokości blatu, dlatego są odpowiednie zarówno dla niskich, jak i wysokich osób. Dzięki wygodnym rozwiązaniom technologicznym wysokość biurka można w kilka chwil dostosować do wzrostu od ok. 150 cm do ponad 200 cm – blaty w większości modeli podnoszą się automatycznie, a cały proces przebiega płynnie i nawet po tysiącach przeprowadzonych prób nie zanotowano jego negatywnego wpływu na stan poszczególnych części. Stelaże meblowe posiadają również szeroki przekrój dopuszczalnego udźwigu – w zależności od rodzaju produktu udźwig może wynosić od 30 do nawet 150 kilogramów, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i stabilności.

Ponadto ofertę przygotowaliśmy pod kątem wymagań poszczególnych pomieszczeń. Do dyspozycji klientów oddajemy więc m.in. stelaż do biurka narożnego czy model umożliwiający utworzenie dwóch niezależnych stanowisk pracy (w stelażu zamontowano podwójny stół, którego przeciwległe strony są indywidualnie obsługiwane przez system elektrycznego podnoszenia). Gwarantujemy także, że wszystkie nasze produkty charakteryzują się szybkim montażem i intuicyjną obsługą. Jest to duży atut zwłaszcza w warunkach firmowych, kiedy z biurek korzysta więcej osób i każda z nich zmienia ustawienia zgodnie z własnymi preferencjami.

Stelaże regulowane do biurek – produkt również do domu

Nasze produkty są doskonałe także dla osób pracujących w warunkach domowych. Coraz popularniejszy staje się trend pracy w trybie home office – znajdując się w takiej sytuacji zawodowej warto zatroszczyć się o własny komfort i zdrowie poprzez dobranie wygodnego sprzętu biurowego. Ważny jest nie tylko komputer, na jakim pracujemy, ale równie duży wpływ na jakość i wydajność naszej pracy ma otoczenie. Pracując w domu powinniśmy stworzyć dla siebie stanowisko pracy, które spełnia takie same kryteria jak stanowiska biurowe w firmie. Inwestując w dobry stelaże do biurek z opcją regulowania wysokości, inwestujemy we własne dobre samopoczucie i brak problemów zdrowotnych wiążących się z pracą siedzącą.

Chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji i przedstawimy szczegóły oferty. W takim sektorze jak stelaże do biurek producent ROL ERGO posiada zasłużoną pozycję w branży. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na zgromadzenie ogromnej wiedzy oraz umiejętności tworzenia produktów skrojonych na miarę użytkowników. Zrozumienie potrzeb klientów i chęć sprostania stawianym wymaganiom sprawiły, że ROL ERGO od wielu lat cieszy się dużą popularnością i bardzo dobrą opinią. Priorytetem firmy niezmiennie pozostaje produkowanie stelaży bezpiecznych, solidnych i wyróżniających się najwyższą jakością.