BIURO EJK

Firma nasza powstała w 1992 roku jako typowe przedstawicielstwo handlowe kilku firm niemieckich m.in. firmy Hettich,  Lehmann.

Od początku działalności nie tylko wprowadzaliśmy i promowaliśmy produkty reprezentowanych przez nas firm, ale również udzielaliśmy konsultacji i pomocy technicznej przy projektowaniu i rozwoju nowych rozwiązań konstrukcyjnych dla naszych odbiorców. To doradztwo prowadzimy do dzisiaj.

Od roku 2000 wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, otworzyliśmy magazyn akcesoriów w Warszawie, dzięki czemu możemy szybciej reagować na potrzeby i wymagania naszych klientów skracając czas dostaw oraz umożliwiając im zakupy bez ograniczeń i wymogów ilościowych.

Również od 2000 roku prowadzimy konfekcjonowanie naszych akcesoriów zgodnie z życzeniami i wymaganiami stawianymi przez odbiorców np.  wykonujemy maty żaluzjowe oraz gotowe do montażu moduły, umożliwiające klientom oszczędność czasu i kosztów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. :

nóżki kuchenne, żaluzje oraz moduły żaluzjowe, uchwyty Viefe (m.in. gałki, uchwyty wpuszczane), listwy uchwytowe, podpórki pod półki, akcesoria do mebli biurowych (np. przelotki kablowe tworzywowe i metalowe, regulatory wysokości biurek, kanały kablowe), stelaże do biurek o regulowanej wysokości,  zamki szyfrowe i elektroniczne, zamki centralne do kontenerów, zamki baskwilowe, puszkowe , do żaluzji, do drzwi przesuwanych a także do innych rozwiązań.

Od kilku lat wprowadziliśmy – jako uzupełnienie naszego asortymentu -wyposażenie mebli kuchennych firmy Ritter krajalnice, wagi kuchenne, tostery przeznaczone do zabudowy w szufladach a także odkurzacze montowane w cokole mebli kuchennych. Ze względu na łatwość montażu oraz możliwości zamontowania go w meblu już istniejącym , sprzęt ten cieszy się coraz większym powodzeniem na rynku.