Uchwyty Viefe

Firma Viefe rozpoczęła działalność jeszcze przed drugą wojną światową produkując akcesoria i dodatki odzieżowe.

Projektowaniem i produkcją uchwytów zajęła się od 2009 roku

Uchwyty meblowe firmy Viefe, projektowane są przez światowej klasy projektantów o uznanym dorobku.
W każdym modelu uchwytu wprowadzanym na rynek przez firmę Viefe widać dbałość o szczegóły. Zarówno forma, bogata kolorystyka jak i dobór materiałów czy jest to to odlew cynkowy, czy też profil wykonany z aluminium – a także perfekcyjne wykonanie i wykończenie powierzchni gwarantują wysoką jakość tych produktów.
Dzięki temu nadają one meblom szczególny charakter i niepowtarzalne wzornictwo.

Firmie Viefe zaufali już klienci w 30 krajach na całym świecie, co potwierdza wysoką jakość oferowanych przez nią uchwytów.

Współpracę z firmą Viefe rozpoczęliśmy w 2013 wprowadzając ją na rynek polski.

Bardzo dobre zrozumienie realiów rynku polskiego umożliwiło nam już od pierwszych dni współpracy otwarcie magazynu z uchwytami w Warszawie.
Regularne wprowadzanie nowości umożliwia podnoszenie atrakcyjności oferty i reagowania na zmieniające się trendy oraz potrzeby klientów.
Również asortyment uchwytów firmy Viefe pokazany na naszej stronie internetowej jest regularnie uzupełniany o nowe atrakcyjne modele a także nowe, modne kolory już wcześniej wprowadzanych typów uchwytów.
Szczycimy się także tym, że w przeciwieństwie do innych firm oferujących akcesoria do mebli, wszystkie uchwyty Viefe pokazane na naszej stronie dostępne są od ręki.

Oferujemy także inne uchwyty Viefe, które – jeśli nie są uwzględnione w naszej ofercie magazynowej na stronie internetowej możemy na zamówienie klienta ściągnąć do magazynu w czasie około 2 tygodni.